Jdi na obsah Jdi na menu
 


130. výročí hasičů v Pochvalově

13. 8. 2017

Pochvalov, Středočeský kraj,12.8.2017 

 

12.8.2017 se jednotka v čele s naším starostou vydala na  130. výročí založení sboru dobrovolných hasičů v Pochvalově. Obec Pochvalov se nachází zhruba 20 km jižním směrem od Cítolib a čítá bez mála 260 obyvatel.

 

Slavnost se konala na místním koupališti. K vidění byly atrakce pro děti, stánek dráčka Soptíka, ukázka vyproštění osob z havarovaného vozu v podání profesionálních kolegů ze Stochova, pěna pro děti a další. K tanci a poslechu hrála dechová hudba. 

 

O hlavní bod programu se postarali mladí pochvalovští hasiči. Nejmenší kolegové ukázali uhašení domku za pomoci džberové stříkačky, starší kolegové zase uhašení požáru osobního automobilu.

 

Závěrem bychom rádi poděkovali pochvalovským za pozvání na velmi povedené výročí a popřáli mnoho, mnoho dalších let existence.

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Výročí 130 let Pochvalov